המכונות של בונה קפה

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

חלק משגרת העבודה של עובדי משרדים רבים בישראל הוא שתיית כוס קפה במהלך יום העבודה. שתיית קפה משמשת גם להתעוררות ולשיפור היכולות הכלליות במהלך היום וכן גם לפינוק והנאה.
חברות שרוצות לתת לעובדים שלהן וללקוחות את היכולת לשתות קפה איכותי במשרד צריכות להכיר את מכונות הקפה של בונה קפה. מדובר במכונות איכותיות אשר באות בגדלים שונים ויכולות לשמש במשרדים ובעסקים קטנים וגדולים כאחד.

הייחוד של המכונות של בונה קפה

יש מכונות קפה מסוגים רבים אשר נעשה בהן שימוש במשרדים ברחבי הארץ. המכונות של בונה קפה מתאפיינות בכך שהן איכותיות, יעילות ומיועדות לאספקה של מספר רב של כוסות קפה מדי יום. בונה קפה מספקת מכונות קפה של חברות גדולות ומוכרות כמו JURA, San Marco ו-Franke Saphira.

הייחוד במכונות הקפה של בונה קפה הוא שהן עושות שימוש בתערובות קפה משובחות מארבעה בתי קלייה מובילים בארץ, ושניים נוספים באיטליה. תערובות הקפה הללו נבחרות בקפידה מתוך מחשבה על איכות טעם מרבית עבור המשתמשים במכונה.

כאשר בוחרים מכונת קפה חשוב לחשוב גם על יעילות והספק המכונה וגם על הטעם והאיכות של הקפה המתקבל. המכונות של בונה קפה כוללות את כל הפרמטרים האלו. הן גם יעילות ובעלות שתי מטחנות ושתי משאבות, וגם מספקות קפה טעים ואיכותי במיוחד – בזכות התערובות שהחברה משתמשת בהן.

בתי עסק שבוחרים בפתרונות הקפה של בונה קפה לא מצטערים. הם מספקים לעובדים שלהם קפה איכותי וטעים במהלך יום העבודה והשהות במשרד. המכונות כוללות משאבת חלב ומספקות את כל סוגי משקאות הקפה – החל מאספרסו או מקיאטו ועד קפוצ'ינו עם חלב מוקצף. התערובות כוללות גם קפה נטול קפאין וקפה אורגני. לכן, הבחירה במכונות של בונה קפה היא תמיד בחירה מנצחת.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף

סגירת תפריט
דילוג לתוכן