מכונת קפה למשרד JURA x7s

מכונת קפה לעסקים ללא עלות

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

רכישת מכונת קפה לעסק היא לא פעם החלטה חשובה. אמנם אפשר לומר שקפה הוא רק קפה, אך כל מי שנוהג לשתות את המשקה המעורר באופן קבוע יודע כי יש הבדל גדול בין קפה טוב לקפה בינוני.
כאשר מחליטים להביא מכונת קפה למשרד או לעסק, רוצים שתהיה זו מכונה שתפיק משקאות קפה טובים וארומטיים ולא תייצר קפה בינוני שאינו מהווה תחליף טוב לכוס נס קפה פשוטה.

קפה איכותי ממכונה מתוצרת שווייץ

מכיוון שזו החלטה שיש לה חשיבות, כדאי להכיר את האפשרות של הבאת מכונת קפה לעסקים ללא עלות. כמובן שלא מדובר במכונת קפה הניתנת בחינם לעד, אלא באפשרות שחברות כמו "בונה קפה" נותנת לעסקים, על מנת שיתנסו במכונות שלהן ויתרשמו מהמוצר.

מכונות הקפה הניתנות לעסקים ללא עלות מיועדות להתנסות ולטעימות. חברות אלו מאמינות באיכות המוצר ובאיכות הקפה שהמכונות מספקות. במקרה של "בונה קפה" מדובר במכונות קפה איכותיות מתוצרת שוויצרית הבאות עם תערובות קפה מבתי קלייה מובחרים. אנו עובדים עם ארבעה בתי קליה בארץ, ושניים נוספים בחו"ל.

כוסות הקפה שמכונות אלו מפיקות אינן דומות בטעמן לקפה הסתמי שיש במכונות רבות אחרות. לכן הן ניתנות להתנסות ללא עלות. מבחינת בעל העסק זהו הימור מושכל מאוד. במידה וטעם הקפה ואיכותו ימצא חן בעיניו, הוא יוכל להחליט להשאיר את המכונה ולספק קפה טוב לעצמו ולעובדים שלו. במידה והמכונה אינה מתאימה לו מסיבה כלשהי, הוא יכול לבקש מבונה קפה להחליפה לדגם אחר מתוך מבחר נדגמים שאנו מחזיקים, ולנסות גם אותו.

לאנשים שנוהגים לשתות קפה ואוהבים קפה חשוב מאוד הטעם והאיכות שלו. האפשרות שניתנת להביא לעסק מכונת קפה לעסקים להתנסות ולטעימות ללא עלות היא עסקה משתלמת מאוד עבור כל הצדדים. בעל עסק שרוצה לשדרג את איכות הקפה ששותים בחברה שלו, חייב להכיר את מכונות הקפה האיכותיות של "בונה קפה" ולקחת מכונה כזו להתנסות ללא עלות, על תקנון החברה

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף