מכונת קפה אוטומטית לעסקים מדגם SAN MARCO S – 1000

מכונת קפה אוטומטית לעסקים עובדת בשבילך ללא הפסקה

כיצד פועלת מכונת קפה אוטומטית ומדוע היא מתאימה לעסקים? מה ההבדל בין מכונת קפה רגילה ואוטומטית? כיצד חוסכים בהוצאות המשרד בלי להתפשר על איכות הקפה?

מנגנון הפעלה אוטומטי מאפשר ליהנות מיתרונות שונים של מכונת קפה מקצועית. במכונת קפה עם מנגנון הפעלה מן הסוג הזה, כל מה שצריך לעשות על מנת להשיג משקה חם ומשובח הוא ללחוץ על כפתור. בעגה המקצועית מכונה הטכנולוגיה הזו One touch ומסתבר שהיא אידיאלית עבור בעלי משרדים, עסקים וחנויות.

מכונת קפה אוטומטית לעסקים שרוצים לחסוך זמן וכסף

בונה קפה מתחייבת להרכיב עבורך מסלול משתלם במיוחד – עם שירות מהיר, אמינות ו-15 סוגים של תערובות פולי קפה ממדינות שונות!

שיטת הפעולה של מכונות קפה אוטומטיות לעסקים

באופן עקרוני ניתן ליהנות מהיתרונות של מכונת קפה למשרד שהיא אוטומטית לחלוטין גם בשימושים פרטיים, אך אין ספק לגבי הערך המוסף שלה במשרדים ובתי עסק. קודם כל, המשמעות של שימוש במכונה כזו היא חיסכון בזמן. כאשר העובדים צריכים רק ללחוץ על כפתור כדי להכין קפה, הם יכולים לחזור מהר יותר לעבודה ובעלי עסקים נהנים מתפוקה גבוהה.

שנית, מכונת קפה אוטומטית יכולה לשמש גם בעלי משרדים ועסקים שבהם יש קבלת קהל. אם למשל מבקשים מהלקוחות לחכות בחדר המתנה, כל מה שצריך לעשות על מנת להנעים את זמנם הוא להציב שם מכונת קפה. יתרה על כך, העובדה שמדובר במכונה אוטומטית חוסכת מאמץ ומאפשרת לכל לקוח להשיג קפה חם בלי צורך בשום סוג של ידע טכני קודם.

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

מכונות קפה אוטומטיות לעסקים בלי לחרוג מהתקציב

ההבדל העיקרי בין מכונת קפה רגילה ואוטומטית הוא בשיטת הפעולה. עם זאת, מבחינת בעלי עסקים יש גם חשיבות למודל התשלום: היות והמכונה בעסק משמשת עובדים ולקוחות, משתלם יותר לקבל מכונת קפה לעסק ללא תשלום – ולרכוש רק את פולי הקפה.

יש לך עסק אבל נמאס לך לשלם ביוקר? בונה קפה מבינה את הצרכים שלך ויכולה לשלוח לך מכונת קפה ללא עלות ובתשלום על פולי הקפה בלבד – מיד לאחר השארת פרטים באתר.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף