מכונת קפה אוטומטיות למשרד עוזרת לך לחסוך זמן יקר

איך חוסכים בזמן בעבודה משרדית ולמה זה חשוב? מה הקשר בין סוג ההפעלה של מכונת קפה לבין הזמן הפנוי של העובדים?

עבודה משרדית מורכבת מניירת, התנהלות מול ספקים, שירות לקוחות ומוקדי מכירות. בכל אחד מהפרמטרים האלה, חיסכון בזמן שווה המון כסף עבור בעלי עסקים ואף יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה וכישלון. כתוצאה מכך, בעלי עסקים בכל רחבי העולם צריכים לחפש אחר דרכים חדשות לנהל את זמן העובדים שלהם.

אחת הדרכים לחסוך זמן בעבודה משרדית היא להקצות עבור העובדים מכונת קפה אוטומטית. במקום שהעובדים יבזבזו זמן יקר ערך במטבחון, הם יכולים פשוט ללחוץ על כפתור אחד ולקבל את הקפה אל תוך הכוס. כמו כן, מכונות אוטומטיות מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ואמינה שמבטיחה הכנת קפה משובח.

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

מכונות קפה אוטומטיות למשרד שלך – בעסקה המשתלמת שלנו

בונה קפה מאפשרים לך לקבל מכונת קפה אוטומטית לעסק בחינם. התשלום היחיד הוא על פולי הקפה – והוא גם כולל שירותי תחזוקה, תיקונים ויחס אישי. נשמח לעמוד לרשותך!

מכונת קפה אוטומטית למשרד מתפקד

התפקוד של המשרד מושפע מהמון דברים קטנים שאותם העובדים צריכים לבצע ביסודיות. עם זאת, מעסיקים רבים טועים לחשוב שהתפקוד נקבע רק לפי מערכת היחסים בין העובדים לבין הלקוחות.

בפועל, מה שהעובדים עושים בדקות הפנויות שלהם קריטי עבור התפקוד של המשרד לא פחות מאשר מה שהם עושים כאשר לקוחות מחייגים אל המשרד, ממתינים בעמדת הקבלה או מחכים לתשובה. אם המעסיקים רוצים לשפר את התפקוד של המשרד, הם יכולים להעניק לעובדים תנאים מעולים שקשורים בחלק גם למכונת הקפה.

במילים אחרות, לדברים הקטנים יש השפעה גדולה על התפקוד של המשרד. בדיוק כאן נכנסת לתמונה היצירתיות של המעסיק והיכולת שלו לפתור מראש את הבעיות שמעכבות את העובדים, את הלקוחות ואת הספקים.
לחיצה אחת ויש לך מכונת קפה אוטומטית במשרד

החדשות הטובות הן שלחיצה אחת בלבד מפרידה בינך לבין מכונות קפה אוטומטיות למשרד. רוצה להצטרף להצלחה? נציגי בונה קפה מחכים לפנייתך וישמחו לספק לך את כל הפרטים.

 

 

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף