מכונות קפה לחברות

מכונות קפה – איפה הכי כדאי להציב אותן?

מכונת קפה היא חלק בלתי נפרד מכל משרד מודרני. מלבד היכולת להשתמש במכונה על מנת להכין את אחד המשקאות הכי מבוקשים בעולם, יש לה תפקיד קריטי בכל הנוגע למערכת היחסים של העסק עם הלקוחות. בין היתר, לקוחות שמגיעים לפגישה במקום שבו יש מכונת קפה זמינה מרגישים טוב יותר כבר מהרגע הראשון ואף מייחסים אלגנטיות ויוקרה לעסק כולו.

כמו כן, מכונת קפה חשובה עבור העובדים. אם בעלי עסקים רוצים לפנק את העובדים שלהם, הדרך לעשות זאת היא להביא להם מכונת קפה איכותית עם פולי קפה מובחרים. במקרים כאלה, הדבר היחיד שצריך להחליט עליו הוא היכן למקם את המכונה.

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

המקום שלך למכונת קפה משרדית

בונה קפה מתחייבים להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת על מכונה ופולי קפה. אצלנו משלמים על פולי הקפה בלבד, כי את המכונה באפשרותך לקבל לגמרי בחינם (כולל שירות, ויחס אישי).

המלצות על מיקום מכונות קפה למשרד

מכונות קפה צריך למקם באזור שיהיה נגיש גם עבור העובדים וגם עבור הלקוחות. האפשרויות שעל הפרק כוללות מיקום של המכונה במטבחון, בלובי של הכניסה או באולם הפגישות. אם מדובר על משרד גדול, אפשר גם לפזר 2-3 מכונות ולשים אחת ליד היציאה אל פינת העישון או המרפסת.

מכונת קפה משרדית – גם ללקוחות

הסוד של מיקום נכון הוא לאפשר גם ללקוחות להשתמש במכונה. מצד אחד, צריך לדאוג שהמכונה תהיה זמינה עבור העובדים ונגישה גם למי שנמצאים בלוח זמנים צפוף בין פגישות. מצד שני, כדאי לשפר את הנגישות עבור הלקוחות על מנת לגרום להם להרגיש בבית ולהגדיל את משך הזמן שבו הם מבלים במשרד. אם עושים את זה בצורה נכונה, מחזירים את ההשקעה במכונה ומשפרים את המוניטין של העסק.

מכונת קפה למשרד בעסקה משתלמת? הגעת למקום הנכון

נציגי בונה קפה ישמחו להעמיד לרשותך מכונות קפה למשרד – עכשיו ולהציע לך גם שירותי תחזוקה ותיקונים בכל שלב בעתיד. רוצה לנסות אותנו?

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף