בונה מכונות קפה למשרד

מכונות קפה אוטומטיות למשרדים

אחת הדרכים לשמור על הערנות והקשב של העובדים במשרד הינה מתן האפשרות לכל אחד מהם להכין לעצמו מעת לעת כוס קפה איכותית, מרעננת ומהנה. פינת הקפה במשרד משמשת גם כמעין מרכז חברתי, המאפשר לכלל העובדים להחליף ביניהם מחשבות ודעות ולשפר אגב כך את ההתנהלות בעבודה. ככל שהקפה איכותי יותר, טעים יותר ומעורר יותר, כך השהייה במשרד לאורך שעות העבודה הופכת לפורייה יותר. מכונת קפה למשרד מסוג JURA, הינן מכונות שוויצריות ואיכותיות, המעניקות הפוגה של פינוק לכל עובד והופכת אותו למרוצה יותר. מדוע החשיבות של פינת הקפה במשרדים היא גדולה כל כך? כיצד יכולה מכונת קפה להפוך למרכז החיים החברתיים ולשפר מאד את חוויית העבודה?

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

פינת הקפה במשרד והחשיבות שלה

עבודה במשרד עשויה להיתפס בעיני מי שאיננו מצוי בנושא כעבודה נעימה, שאיננה דורשת מאמץ. ואולם מצד שני, המשרד הוא מקום צפוף ולעיתים קרובות הדרישות מכל עובד בנפרד ומכלל העובדים כאחד הן גבוהות ועלולות להגדיל את רף הלחץ הכללי. זאת ועוד – במקום קטן, קשה לשמור על ההיררכיה המתבקשת בין המנהלים ברמות השונות לבין העובדים מבלי לייצר חיכוכים מעת לעת. במובנים הללו, פינת הקפה משמשת כמקום המפלט האולטימטיבי, במקום שבו הרשמיות מתמתנת ובו נוצרים יחסים בין אישיים שהם חשובים לכלל הנוכחים. בעבר הלא רחוק היה נהוג להציב בפינת הקפה סוגים שונים של קפה להכנה. קפה שחור, נס קפה וגם סוגים שונים של תה. ואולם אחת הבעיות שהתעוררו תמיד הייתה בעיית הלכלוך, גם במקומות המסודרים ביותר.

מכונת קפה איכותית  והפתרון לבלאגן

הפתרון שמצאו מנהלים ובעלי עסקים רבים לסוגיית הניקיון במשרד הייתה הצבה של. ואם כבר להציב מכונה כזאת – מכונת קפה למשרד מסוג JURA מהווה פתרון מושלם. המכונה הזאת נועדה למשרדים, שהם כמויות גדולות של עובדים, כמעט לא מתקלקלות ואילו מבצעות ניקיון אוטומטי של מערכת החלב, באמצעות אדים ומים רותחים. התפעול של המכונות מסוג זה הוא קל ופשוט ומאפשר לכל אחד מהמשתמשים לבחור את סוג הקפה החביב עליו, כולל אפשרות להקצפת חלב. המסננים האיכותיים של מסייעים בסינון חומרים בלתי רצויים ובשמירה על טעם קבוע ואיכותי של הקפה. מעוניינים לדעת עוד? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף