איך לבחור מכונת קפה למשרד

מה הם היתרונות של מכונות קפה לעסקים

מה היא העלות של מכונת קפה המתאימה לעסקים? האם ישנו שירות המספק קפה לעסקים? היכן מומלץ להוסיף מכונת קפה?

קפה הפך למוצר צריכה בסיסי במגזר העסקי ובשנים האחרונות אנחנו רואים עלייה באנשים שמפתחים טעם לקפה איכותי. לפינות הקפה בבתי העסקים השונים ישנם חסרונות רבים, החל מהלכלוך והמראה הנוראי ועד לזמן שהעובדים מבזבזים על הכנת הקפה. כמו כן, כדי שפינת הקפה תרצה את העובדים ותרשים את הלקוחות שלך עליה להכיל מגוון של סוגי קפה. הצבת מכונת קפה איכותית בבית העסק מעלימה את כל החסרונות שבפינת הקפה תוך שהיא מעלה את תנאי העבודה.

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

מכונות קפה לעסקים שמעריכים סדר וניקיון

אף על פי שהכנת קפה היא משימה שגרתית, כמעט ללא יוצא מהכלל, המראה של פינות קפה מיושנות הוא מחריד. בין פירורי הסוכר ואבקת הקפה למכסים הפתוחים וכתמי החלב, ההכנה של קפה הופכת ללא נעימה וארוכה. הצבה של מכונת הקפה שלך מאפשרת לעובדים וללקוחות שלך ליהנות מפינת קפה נקייה ואסתטית, וממכונה אשר מאפשרת להכין מגוון סוגי קפה בלחיצת כפתור אחת.


כל סוגי הקפה בלחיצת כפתור

מכונת קפה מאפשרת לבית העסק להציע מגוון רחב של סוגי קפה לעובדים וללקוחות שלו. הודות למנגנוני הפעלה פשוטים, הכנת קפה בעזרת מכונת קפה היא פשוטה, נוחה ומהירה יותר מאשר הכנה רגילה של קפה נמס. האפשרויות השונות הופכות את הכנת הקפה לחוויה ומוודאות שהעובדים שלך לא יבזבזו זמן רב בהכנת כוסות קפה רבות. קיימות אצלינו מכונות אשר מכינות את המשקאות (כולל קפה הפוך) תוך 23 שניות.

בונה קפה – לוקחים את פינת הקפה של העסק שלך בשיא הרצינות

בונה קפה מציע שירות ייחודי אשר מסייע לעסקים לייעל את תהליכי העבודה שלהם, להציע תנאי עבודה נוחים לעובדים ולהרשים את הלקוחות שלהם תוך חיסכון בעלויות התפעול של בית העסק. השירות שלנו, אשר ניתן תוך 24 שעות, כולל הצבה, תפעול ותחזוקה מלאים של מכונות קפה לעסקים ללא כל עלות מצדך למעט פולי הקפה. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הרגלי הקפה של בית העסק שלך ולשמוע כיצד אנחנו יכולים להפוך את פינת הקפה שלך מנקודת חולשה של בית העסק לגאווה.

כתבות נוספות

אודות בונה קפה

אנו פועלים משנת 1997 ומספקים שירות השכרה והשאלה של מכונות קפה איכותיות למאות משרדים ברחבי הארץ.

השירות שלנו

  • שירות תוך 24 שעות – אנו  מתחייבים לתיקון מכונה שהתקלקלה תוך יממה בלבד, או לחלופין אספקה של מכונת קפה חלופית מאותו הדגם.
  • הובלה,התקנה של מכונת הקפה והציוד.
  • שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת.
  • הגעה תקופתית לטיפול של מערכת המים והמכונה.
  • טבליות ניקיון.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים:

למידע נוסף